Książki

Życie jako pirat to historia młodego chłopaka z amerykańskich przedmieści Nowego Jorku, których miał trudne dzieciństwo i które zaczął zadawać się z niewłaściwymi osobami. W pewnym momencie jego życia sprawy komplikują się jeszcze bardziej i chłopak staje przed trudnym wyborem, z którego nie wydaje się aby było jakiekolwiek dobre wyjście.

25,00 PLN

Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było rzucić wszystko i wyjechać w zupełnie inne miejsce, znajdujące się na przykład po drugiej stronie kuli ziemskiej? Dzikie życie to historia człowieka, który rzuca swoją korporacyjną karierę i udaje się w podróż swojego życia – pełną refleksji i niebezpieczeństw. Czy bohater tęskni za starym życiem? Czy jego „nowe ja” ma sens? 

23,00 PLN

Pokój i Wojna to historia kobiety, która przez całe swoje życie musiała walczyć o każdą rzecz. To historia kobiety, która żyjąc w nieustannym strachu i stresie walczy o przetrwanie każdego kolejnego dnia. Bohaterka w pewnym momencie poznaje atrakcyjnego mężczyznę, który zawsze mógł sobie na wszystko pozwolić. Czy bohaterowie będą w stanie stworzyć długotrwałą relację? Czy będę w stanie się zrozumieć?

15,00 PLN

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi nowymi publikacjami.

Przewiń do góry