O Nas

O naszym wydawnictwie

Witamy wszystkich czytelników na naszej stronie internetowej. Cieszymy się, że tworzymy tak angażującą społeczność. Niezmiernie miło nam Ciebie poznać.

W naszym wydawnictwie kierujemy się różnymi zasadami, o których chcemy tutaj trochę opowiedzieć.

Po pierwsze jest to ciekawość i chęć odkrywania prawdy. W opowiadaniach autorów naszych książek pojawiają się różne historie, ale są one w przynajmniej 90% prawdziwe. Dzięki temu oprócz pewnej historii przekazujemy naszym czytelnikom wiedzę. W dzisiejszym świecie fake newsów jest to dla nas niezmiernie ważne aby podawać prawdzie informacje. 

Kolejną ważną kwesią jest tematyka naszych opowiadań. Dbamy o to aby były one unikatowe i wyjątkowe. Dzięki takiemu podejściu możemy zaprezentować naszym czytelnikom historie, których jeszcze nie słyszeli. Co więcej nasze opowiadania są tak wciągające właśnie poprzez nieszablonowy dobór tematów, a później sposób i formę w jakiej zostają przedstawione.

Następną istotną kwestią jest wasze zdanie. To na podstawie feedbacku jaki otrzymujemy od osób czytających nasze opowiadania dobieramy kolejne tematy oraz autorów. Dlatego tak ważne jest to abyś podzielił się swoim zdaniem. Chcemy tworzyć coś razem z Wami, nie tylko dla Was.

Nie miało to nic wspólnego z ekwipunkiem, modą za jego plecami czy filozofią jakiejkolwiek konkretnej epoki, ani nawet z przechodzeniem od punktu A do punktu B. Miało to związek z tym, jak się czuł na wolności.
- T.G. Robinson
Przewiń do góry